Yhteystiedot

Yhteyttä voit ottaa täyttämällä ja lähettämällä ao. sähköisen kaavakkeen tai ottamalla suoraan yhteyttä markkinatoimikunnan jäseniin.

Kuokkalankosken Markkinat järjestää Lempäälän Rotaryklubi ry.

Klubin presidenttinä toimii 1.7.2018 alkaen Jorma Lehtinen, puh. 0400 626069, jomi.lehtinen@gmail.com
Past presidentti Maria Kahilampi, puh.050 4143495, maria.kahilampi@kauneuskouluttaja.fi

 

Markkinatoimikunta:

Jorma Lehtinen, puheenjohtaja, 0400 626069, jomi.lehtinen@gmail.com

Joona Koivisto, sihteeri, 040 5253347,  joona.koivisto@turva.fi

Kari Hemminki, lupa-asiat, 040 5071501, kari.hemminki@poliisi.fi

Pekka Ketonen, markkinapaikat, 0500 644336, pekka.ketonen@stratman.fi

Jorma Lehtinen, nettisivut, 0400 626069, jomi.lehtinen@gmail.com

Marika Viik, markkinaemäntä,  050 5119842, marika1.viik@gmail.com

Jukka Ylimäki, rahastonhoitaja, 045 8869255, jukka.ylimaki@kotikone.fi

Markku Sipilä, kuntayhteydet, 044 0339947, markkus47@gmail.com

Tapani Tikkanen, arpajaiset, 050 5536922, millpromotionoy@gmail.com