Yhteystiedot

Yhteyttä voit ottaa täyttämällä ja lähettämällä ao. sähköisen kaavakkeen tai ottamalla suoraan yhteyttä markkinatoimikunnan jäseniin.

Kuokkalankosken Markkinat järjestää Lempäälän Rotaryklubi ry.

Klubin presidenttinä toimii 1.7.2022 alkaen Seppo Elomaa, puh. 040 7661910, sepemaa@hotmail.com 

Past presidentti Tapani Tikkanen, puh.050 5536922,  tapani@emills.fi 

Markkinapaikat:

Joona Koivisto, 040 5253347, joona.koivisto@turva.fi

Markkinatoimikunta:

Seppo Elomaa, puheenjohtaja, puh. 040 7661910, sepemaa@hotmail.com 

Tapani Tikkanen, 050 5536922, tapani@emills.fi 

Päivi Roiha, sihteeri, 040 7430799, paivi@roihahdus.fi

Joona Koivisto, markkinapaikat, 040 5253347, joona.koivisto@turva.fi

Pekka Ketonen,  0500 644336, pekka.ketonen@stratman.fi

Kari Hemminki, lupa-asiat, 040 5071501, kari.hemminki@poliisi.fi

Jorma Lehtinen, nettisivut, 0400 626069, jomi.lehtinen@gmail.com

Marika Viik, markkinaemäntä,  050 5119842, marika1.viik@gmail.com

Tuomas Miettinen, rahastonhoitaja, 044 7028395, tuomas.miettinen@fcg.fi

Jorma Kunnas, nuorisovaihto, 050 5352711,  jormakunnas9@hotmail.com 

Harri Nurmela, 050 3430552,  harrinurmela@gmail.com